Tel- & fluitschema

Datum Tijd Team thuis Team uit Fluiten Tellen
dinsdag 24 september 2019 20:30 Toesj HS 2 SSS HS 6 D2 H2
donderdag 26 september 2019 20:00 Toesj DS 2 AETOS DS 9 H3 D2
zaterdag 28 september 2019 13:00 Toesj HS 1 AETOS HS 5 D1 H3
zaterdag 28 september 2019 13:00 Toesj MB 1 Setash MB 2 H2 H3
zaterdag 28 september 2019 15:00 Toesj DS 1 SSS DS 5 H1 MB
zaterdag 28 september 2019 15:00 Toesj HS 3 SSS HS 7 H1 MB
donderdag 10 oktober 2019 20:00 Toesj DS 2 Gemini DS 6 H3 D2
zaterdag 12 oktober 2019 15:00 Toesj HS 3 SDS HS 2 H2 H2
dinsdag 22 oktober 2019 20:30 Toesj HS 2 SDS HS 4 D1 H2
zaterdag 26 oktober 2019 13:00 Toesj MB 1 SSS MB 2 D2 D1
maandag 28 oktober 2019 20:00 Toesj DS 1 Renswouw DS 3 H1 MB
dinsdag 29 oktober 2019 20:30 Toesj HS 2 AETOS HS 6 H1 H2
donderdag 31 oktober 2019 20:00 Toesj DS 2 AETOS DS 10 H1 D2
zaterdag 2 november 2019 13:00 Toesj HS 1 Labyellov HS 1 H3 D2
zaterdag 2 november 2019 13:00 Toesj MB 1 Set Up '69 MB 2 H2 D2
zaterdag 2 november 2019 15:00 Toesj DS 1 D.O.S. DS 2 H1 MB
zaterdag 2 november 2019 15:00 Toesj HS 3 Dovol HS 1 H1 MB
dinsdag 12 november 2019 20:30 Toesj HS 2 SSS HS 8 H3 H2
donderdag 14 november 2019 20:00 Toesj DS 2 TweeVV DS 5 H2 D2
donderdag 21 november 2019 20:00 Toesj DS 2 WaHo DS 6 D1 H3
zaterdag 23 november 2019 10:00 MINI's 09.00, 09.30 en 10.00u op 2 velden D2 MB
zaterdag 7 december 2019 13:00 Toesj HS 1 LIVO HS 4 D1 D1
zaterdag 7 december 2019 13:00 Toesj MB 1 D.O.S. MB 1 D2 D1
zaterdag 7 december 2019 15:00 Toesj DS 1 Woudenberg DS 2 H2 MB
zaterdag 7 december 2019 15:00 Toesj HS 3 Woudenberg HS 4 D2 MB
dinsdag 10 december 2019 20:30 Toesj HS 2 Invicta HS 2 D1 H2
donderdag 12 december 2019 20:00 Toesj DS 2 Invicta DS 3 H1 D2
zaterdag 14 december 2019 13:00 Toesj HS 1 Bruvoc HS 1 H3 D1
zaterdag 14 december 2019 13:00 Toesj MB 1 Woudenberg MB 1 H3 D1
zaterdag 14 december 2019 15:00 Toesj DS 1 Invicta DS 2 H1 MB
zaterdag 14 december 2019 15:00 Toesj HS 3 Nuovo HS 2 H1 MB
dinsdag 17 december 2019 20:30 Toesj HS 2 Woudenberg HS 3 H3 H2

Download Schema